STRONA GŁÓWNA

          • WYCIECZKA DO ZGK W BELSKU DUŻYM

            22.06.2026

            Laureaci Gminnego Konkursu Ekologicznego udali się na zwiedzanie Zakładu Gospodarki Komunalnej W Belsku Dużym oraz Stacji Uzdatniania Wody w Łęczeszycach. Pan Dyrektor Marcin Pawlak wraz z panią Marleną Przybytniak szczegółowo wyjaśnili w jaki sposób działa oczyszczalnia oraz jakie procesy zachodzą podczas uzdatniania wody do spożycia. Bardzo dziękujęmy za interesujące oprowadzenie po obiektach, gdzie mogliśmy lepiej poznać specyfikę zakładu pracy, który ma ogromne znaczenie dla lokalnej społeczności.

          • TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA

            22.06.2026

            W minionym tygodniu w naszej szkole odbył się „Tydzień dla Bezpieczeństwa” – cykl działań edukacyjnych poświęconych trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży.

            Podczas zajęć uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat bezpiecznego poruszania się po drogach, odpowiedzialnego korzystania z Internetu oraz zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą i w górach. Rozmawialiśmy również o tym, jak dbać o własne bezpieczeństwo w codziennych sytuacjach oraz jak właściwie reagować w sytuacjach zagrożenia.

          • LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ

            18.06.2026

            „ Znajomość matematyki w największym stopniu sprzyja rozwijaniu logicznego myślenia”

            J. Mitropolski

            Dnia 17 kwietnia 2026 roku szesnaścioro uczniów naszej szkoły zmierzyło się z KRÓLOWĄ NAUK.

            Nasi ambitni uczniowie wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej- Archimedes. Plus.

            To konkurs, którego celem jest nie tylko sprawdzenie wiedzy, ale przede wszystkim rozwijanie matematycznych talentów, motywowanie do samodzielnego myślenia, poszukiwanie nieszablonowych metod rozwiązywania zadań problemowych. Olimpiada ta również pozwala wyłonić uczniów osiągających bardzo wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty.

          • BANKOWE BEZPIECZEŃSTWO

            18.06.2026

            W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbyły się ciekawe zajęcia edukacyjne prowadzone przez przedstawicieli banku. Tematem spotkania była historia pieniądza, bankowość internetowa oraz bezpieczeństwo korzystania z kont bankowych i kart płatniczych.

            Podczas zajęć uczniowie poznali, jak na przestrzeni wieków zmieniały się środki płatnicze – od wymiany towarowej, przez monety i banknoty, aż po współczesne płatności elektroniczne. Przedstawiciele banku wyjaśnili również, jak działa bankowość internetowa i mobilna oraz jakie korzyści daje korzystanie z nowoczesnych usług finansowych.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
      • EduPage
    • Herb Polski
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Logowanie